نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: سرد شدن به علت دلتنگی و دوری

8836
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن به علت دلتنگی و دوری

سلام
    من‌ ۱۶ سالمه.دوسال پیش عاشق شدم ولی بهش نگفتم چون خانوادم خیلی روی این موضوع حساس هستن.ولی بعد چند وقت دیدم واقعا نمیشه که اینقد دوستش داشته باشم و بهش نگم.حس من نسبت بهش احیاسات زودگذر نوجوانی نبود، هوس نبود، بدای سرگرمی نبود، من از ته قلبم دوستش داشتم.اینم بگم که ما همکلاسی بودیم توی کلاس زبان.
    بالاخره دلم طاقت نیاورد و زنگ زدم بهش و بهش گفتم دوستش دارم.اونم کم‌ کم منو بیشتر شناخت فهمید دختر خوبیم و قبل اون با کسی نبودم کم‌کم بهم علاقه پیدا کرد و الان ۱۰ ماهه باهمیم و خیلی بهم وابسته شدیم و واقعا عاشق همیم.ولی هرروز بخاطر دلتنگی دعوا داریم.اون شهر زندگی میکنه و من روستا بخاطر همین نمیتونم ببینمش.البته تاحالا چند باری که رفتیم شهر یواشکی همدیگه رو دیدیم.ولی از اون روزی که همدیگه رو دیدیم دلتنگیمون بیشتر شد.الان حالمون خیلی بده من دلتنگیم رو جلوش نمیگم تا حالش بد نشه ولی میگه من برات مهم نیستم و تو میبینی حالم بده ولی نمیای ببینیم و فقط با دیدن تو حالم خوب میشه و میگه که کمتر بهم پیام بدیم چون با این همه علاقه واقعا نمیشه کنار هم نباشیم. واقعا نمیدونم چیکار کنم. سنم کمه نمیشه بیاد خاستگاریم و مامانم هم اصلا درکم نمیکنه که بهش بگم. تحمل دیدن ناراحتیش رو ندارم ولی نمیدونم چیکار کنم.
    ویرایش توسط Fateme.Ahmadi : 07-21-2021 در ساعت 11:21 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سرد شدن به علت دلتنگی و دوری

اگه تجربه ای دارین یا روانشناس هستین بهم بگین چیکارکنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme.Ahmadi نمایش پست ها
    اگه تجربه ای دارین یا روانشناس هستین بهم بگین چیکارکنم������
    در این سنین اغلب افراد چنین تجربه هایی دارند و احساسات این چنینی مختص به شما نیست
    طبیعیه دلتنگی ولی بدونید این ها غالباً ریشه در بلوغ دارند و گذار هستند. مدتی که بگذره عادی میشن.

تنها نکته ای که هست پسرها در این سن و شرایط میل جنسی بسیار قوی دارند و ممکن است از در احساس وارد شوند. مراقب باشید بعداً پشیبانی به بار نیاد.
    باید بپذیرید شما و اون آقا پسر فاصله دارید از هم و نمیشه کاری کرد. سخت نگیرید دوستی در این سن بالای 80 درصد همین چت کردن و ایناس. لازم نیست حتماً کنار هم باشید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    من‌ ۱۶ سالمه.دوسال پیش عاشق شدم ولی بهش نگفتم چون خانوادم خیلی روی این موضوع حساس هستن.ولی بعد چند وقت دیدم واقعا نمیشه که اینقد دوستش داشته باشم و بهش نگم.حس من نسبت بهش احیاسات زودگذر نوجوانی نبود، هوس نبود، بدای سرگرمی نبود، من از ته قلبم دوستش داشتم.اینم بگم که ما همکلاسی بودیم توی کلاس زبان.
    بالاخره دلم طاقت نیاورد و زنگ زدم بهش و بهش گفتم دوستش دارم.اونم کم‌ کم منو بیشتر شناخت فهمید دختر خوبیم و قبل اون با کسی نبودم کم‌کم بهم علاقه پیدا کرد و الان ۱۰ ماهه باهمیم و خیلی بهم وابسته شدیم و واقعا عاشق همیم.ولی هرروز بخاطر دلتنگی دعوا داریم.اون شهر زندگی میکنه و من روستا بخاطر همین نمیتونم ببینمش.البته تاحالا چند باری که رفتیم شهر یواشکی همدیگه رو دیدیم.ولی از اون روزی که همدیگه رو دیدیم دلتنگیمون بیشتر شد.الان حالمون خیلی بده من دلتنگیم رو جلوش نمیگم تا حالش بد نشه ولی میگه من برات مهم نیستم و تو میبینی حالم بده ولی نمیای ببینیم و فقط با دیدن تو حالم خوب میشه و میگه که کمتر بهم پیام بدیم چون با این همه علاقه واقعا نمیشه کنار هم نباشیم. واقعا نمیدونم چیکار کنم. سنم کمه نمیشه بیاد خاستگاریم و مامانم هم اصلا درکم نمیکنه که بهش بگم. تحمل دیدن ناراحتیش رو ندارم ولی نمیدونم چیکار کنم.
    سلام خانم،
    به نظر من شما بهش پیشنهاد ازدواج بده. ببین قبول می‌کنه یا نه. لااقل، اگر دوستت داشته باشه میاد خواستگاری.
    در ضمن، مراقب باش خانم، چون (بدون اینکه بخوام ذهنیتت رو دربارۀ کسی مغشوش کنم) همیشه اونقدری که ما حسن نیت داریم دیگران ندارند.
    موفق باشید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام خانم،
    به نظر من شما بهش پیشنهاد ازدواج بده. ببین قبول می‌کنه یا نه. لااقل، اگر دوستت داشته باشه میاد خواستگاری.
    در ضمن، مراقب باش خانم، چون (بدون اینکه بخوام ذهنیتت رو دربارۀ کسی مغشوش کنم) همیشه اونقدری که ما حسن نیت داریم دیگران ندارند.
    موفق باشید.
    ازدواج 16 سالگی؟ دانش آموز و خواستگاری؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کسانی که نظر دادن
    با احترام به نظر شما این حسی که ما بهم داریم واقعیه چون ثابت شده بهم.ما همدیگه رو واقعا دوست دادیم و هدفمون ازدواجه.ولی ایشون شرایط خاستگاری رو ندارن و فعلا باید صبر کنیم.ولی نمیتونیم و واقعا نمیدونیم چیکار کنیم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

ببینید! گاهی ما باید بدیهیات رو یک‌بار دیگه محک بزنیم. منظور من همین بود که اول مطمئن بشید که حس ایشون واقعیه؛ وگرنه قصد ندارم درباره اون آقا قضاوت کنم.
    به نظر من، اولین قدم همینه. ضمن اینکه با توجه به محیطی که زندگی می کنید، حدس می زنم در اطراف شما افراد کم سن و سال ازدواج می کنند.
    از طرفی، اگه ایشون شرایط خواستگاری رو نداره صریحا باید دلایلش رو بگه و یک بزرگتر قضاوت کنه.
    ویرایش توسط ماجراجو : 07-22-2021 در ساعت 03:26 AM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    سلام. احساسات عمیق شما قابل درکه. اول اینکه پیشنهاد میکنم که شناختتون نسبت به هم افزایش بدید و گذر زمان نشون میده که این رابطه به ازدواج موفق ختم مبشه و یا یک احساس دوران نوجوانی بوده است. سعی کنید شرایط بپذیرید و متهم کردن ایشون که چرا به من سر نمیزنی و غیره رابطه را خراب تر میکنه. بی شک ایشون هم مثل شما کم سن هستند و با این شرایط کرونا سخته به شما سر بزنن.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظراتتون
    حس ایشون واقعا چون بهم ثابت شده توی این مدت.ایشون دوستاشون رو بخاطر من رها کردن که با رابطمون لطمه وارد نشه.دارن برای آیندمون واقعا تلاش میکنن که بتونن زندگیمون رو بسازن ولی چون پدر ندارن میترسن که خانوادم مخالفت کنن بخاطر شرایط مالیشون.
    و سنشون هم ۲۰ ساله.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد